Kaliteli
iş hizmetleri

Kampanya Yönetimi Ve Danışmanlığı

Dijital reklam danışmanlığı ile firma, hangi pazarda etkinlik gösterecekse o pazarı araştırmak ve markalaşmayı sağlamak için çalışmalar yapılır. Markanın bilinirliliği artırmak ve benzer ürünlerle rekabet edebilmek için gerekli tanıtımlar yapılır. Dijital reklam danışmanlığı çalışılan markanın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak bilinirliğini artırmaya çalışma hizmetidir.

Bu doğrultuda yapılan araştırmalar bir firmanın dijital reklam danışmanlığı sayesinde satın alınma işlemlerinde %52 artış yaşandığını ortaya koymuştur. Aynı araştırmaya göre dijital reklam danışmanlığı hizmeti alan bir işletmenin tercih edilme oranını %32’lere çıkardığı gözlenmiştir. Kalite puanınız ne kadar yüksekse o kadar iyidir. Yüksek kalite puanı anahtar kelimeleri size para kazandırır ve daha iyi reklam sıralamaları kazanmanızı sağlar.

Avantajlarımız

Potansiyel Müşterilerinizin Size Daha Rahat Ulaşabilmelerini Sağlıyoruz.

image-11

Aslında hiçbir ön gereksinim yok. Domain, Hosting ve SSL gibi hizmetleri biz ücretsiz sağlıyoruz. Kurumsal E Postanızı biz tanımlıyoruz eğer Logo ve İçeriğiniz yoksa bunları da sizin için hazırlayabiliyoruz.

Sosyal Medya günümüzde çok geniş bir alan ve yıldızları tartışmasız olarak: Facebook Instagram, Tiktok ve Twitter. Biz de en çok kullanılan bu 4 platfromda hizmet veriyoruz.

Satın alınan hizmet ne olursa olsun her işimizin arkasındayız ve zaman sınırı olmadan olası tüm sorunlara teknik destek sunuyoruz.

Örneğin Kurumsal Eposta Hesabında, Web Sitenizde veya Instagram hesabınızda karşılaştığınız herhangi bir sorunda hemen bize ulaşarak ücretsiz destek alabilirsiniz.

En başta web siteniz olmak üzere, SEO yani arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, SEM yani arama motoru reklamcılığı en sık kullanılan dijital pazarlama araçlarındandır. Ayrıca E-mail pazarlama, Mobil pazarlama ve satış ortaklığı da markanın sektörüne ve işleyişine göre kullanılan diğer dijital pazarlama araçlarıdır.