Kaliteli
iş hizmetleri

Logo Ve İçerik Hizmetleri

Profesyonel logonuz küçük bir sanat eserinden daha fazlasıdır. Güçlü bir marka kimliği oluşturmasına yardımcı olan, şirketinizin yüzüdür.

Web sitesi, ambalaj, etiket, sosyal medya, basılı materyaller vb. gibi işletmenizin çeşitli bölümlerinde iyi tasarlanmış bir logo kullanmak, markanızı çok ihtiyaç duyulan görünürlüğü sağlar.

Bu nedenle Mediarossa’da tam olarak ihtiyacınız olan logo tasarım hizmetlerini sunuyoruz. Markanızla uyuşan ve sizi en iyi şekilde tanımlayan içerik ve görsellere sizin için Web sitenize yerleştiriyoruz. Her başlığı özenle seçiyor sitenizi öne çıkarıcak her detayı dikkat ile işliyoruz.

Avantajlarımız

Potansiyel Müşterilerinizin Size Daha Rahat Ulaşabilmelerini Sağlıyoruz.

image-11

Aslında hiçbir ön gereksinim yok. Domain, Hosting ve SSL gibi hizmetleri biz ücretsiz sağlıyoruz. Kurumsal E Postanızı biz tanımlıyoruz eğer Logo ve İçeriğiniz yoksa bunları da sizin için hazırlayabiliyoruz.

Sosyal Medya günümüzde çok geniş bir alan ve yıldızları tartışmasız olarak: Facebook Instagram, Tiktok ve Twitter. Biz de en çok kullanılan bu 4 platfromda hizmet veriyoruz.

Satın alınan hizmet ne olursa olsun her işimizin arkasındayız ve zaman sınırı olmadan olası tüm sorunlara teknik destek sunuyoruz.

Örneğin Kurumsal Eposta Hesabında, Web Sitenizde veya Instagram hesabınızda karşılaştığınız herhangi bir sorunda hemen bize ulaşarak ücretsiz destek alabilirsiniz.

En başta web siteniz olmak üzere, SEO yani arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, SEM yani arama motoru reklamcılığı en sık kullanılan dijital pazarlama araçlarındandır. Ayrıca E-mail pazarlama, Mobil pazarlama ve satış ortaklığı da markanın sektörüne ve işleyişine göre kullanılan diğer dijital pazarlama araçlarıdır.