Kaliteli
iş hizmetleri

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, sosyal kanallarınızı düzenli ve verimli bir şekilde yönetmeniz şartıyla harika para kazanma fırsatları sunar.

Sosyal medyanızı yönetme şeklini optimize ederek başlayacağız, endişelenmeyin. Bu birçok pazarlamacının kafasının karıştığı bir şeydir. Emin adımlarla ilerlemek için üç önemli şeyi yaparak başlıyoruz:

  • Bir sosyal medya denetimi yapıyoruz
  • Doğru sosyal medya platformlarına karar veriyoruz
  • Hedef kitlenizi analiz ediyoruz

Neden özellikle bu üç görevi özetledik?

Çünkü bunları tamamlamak sizin sosyal medya pazarlama çabalarınızı doğru yönde yönlendirecek ve temel bilgileri sağlayacaktır. Sonuç olarak, kaynaklarınızı işe yarayan stratejiler üzerinde yoğunlaştırabilecek ve yaramayanları azaltabileceksiniz.

Avantajlarımız

Potansiyel Müşterilerinizin Size Daha Rahat Ulaşabilmelerini Sağlıyoruz.

image-11

Aslında hiçbir ön gereksinim yok. Domain, Hosting ve SSL gibi hizmetleri biz ücretsiz sağlıyoruz. Kurumsal E Postanızı biz tanımlıyoruz eğer Logo ve İçeriğiniz yoksa bunları da sizin için hazırlayabiliyoruz.

Sosyal Medya günümüzde çok geniş bir alan ve yıldızları tartışmasız olarak: Facebook Instagram, Tiktok ve Twitter. Biz de en çok kullanılan bu 4 platfromda hizmet veriyoruz.

Satın alınan hizmet ne olursa olsun her işimizin arkasındayız ve zaman sınırı olmadan olası tüm sorunlara teknik destek sunuyoruz.

Örneğin Kurumsal Eposta Hesabında, Web Sitenizde veya Instagram hesabınızda karşılaştığınız herhangi bir sorunda hemen bize ulaşarak ücretsiz destek alabilirsiniz.

En başta web siteniz olmak üzere, SEO yani arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, SEM yani arama motoru reklamcılığı en sık kullanılan dijital pazarlama araçlarındandır. Ayrıca E-mail pazarlama, Mobil pazarlama ve satış ortaklığı da markanın sektörüne ve işleyişine göre kullanılan diğer dijital pazarlama araçlarıdır.